• Інформація про заклад

Комунальний заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 81 «Бірюсинка»

Запорізької міської ради Запорізької області

для дітей віком від 2 місяців до 6 (7) років, у складі якого функціонують групи:

• загального розвитку, в яких забезпечується догляд за дітьми, розвиток, виховання й навчання відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти
  • компенсуючого типу – спеціальні групи для дітей з порушеннями зору, в яких забезпечується дошкільна освіта, корекційно – відновлювальна робота з урахуванням стану здоров’я дітей та ступеня вираженості зорового дефекту.

/Files/images/nf/Рисунок2.jpg

Дошкільний заклад розрахований на 7 вікових груп, за проектною потужністю на 116 місць. В дошкільному закладі функціонує:

• 3 групи загального розвитку (з 12 г. режимом)
  • 4 групи компенсуючого типу – спеціальні групи для дітей з порушеннями зору ( з 10,5 г. режимом).

/Files/images/nf/Рисунок4.jpg/Files/images/nf/Рисунок12.jpg/Files/images/nf/Рисунок13.jpg/Files/images/лікувальна робота 132.jpg

Групи комплектуються за віковими ознаками (одновікові, різновікові). Спеціальні групи комплектуються з урахуванням ступеня порушення зору і віку дітей. У дошкільному закладі не функціонують групи короткотривалого перебування дітей, але є діти, які відвідують групи за короткотривалим режимом перебування.

В дошкільному закладі працюють гуртки на безоплатній основі:

- гурток «Мелодійні нотки»,

/Files/images/nf/Рисунок6.jpg

- гурток з хатха-йоги «Грація руху».

/Files/images/nf/Рисунок8.jpg

Одним із напрямів інноваційної діяльності ДНЗ є використання елементів педагогічної технології Марії Монтессорі в роботі з дітьми.

/Files/images/nf/Рисунок9.jpg/Files/images/nf/Рисунок7.jpg